Ceník poštovného
  • Při zakoupení jakéhokoliv produktu označeného jako poštovné zdarma, máte poštovné na celý nákup ZDARMA bez ohledu na výši objednávky!
  • K objednávkám v hodnotě do 500,- Kč je účtováno balné ve výši 20,- Kč (neplatí pro objednávky vzorků, katalogů a výrobků označených jako LEHKÉ).
Výše objednávky: od 2000,- Kč od 1000,- Kč do 1000,- Kč
Balík Do Ruky
Doručení následující pracovní den. Při nezastižení bude zásilka uložena na poště. Převzít může pouze adresát.
ZDARMA 109,00 Kč 129,00 Kč
Balík Do Balíkovny
Doručení následující pracovní den. Uložení na konkrétní poště s přednostním vyzvednutím na speciální přepážce, kód k vyzvednutí obdržíte v SMS. Vyzvednout může každý, kdo zná kód.
ZDARMA 69,00 Kč 89,00 Kč
Balík Na Poštu
Doručení následující pracovní den. Uložení rovnou na vybrané poště bez pokusu o doručení, kód k vyzvednutí obdržíte v SMS. Vyzvednout může každý, kdo zná kód.
ZDARMA 99,00 Kč 119,00 Kč
Doporučené Psaní
Doručení zpravidla následující pracovní den, ale může trvat i déle. Zaslání pouze výrobků označených jako LEHKÉ (maximálně 10 kusů). Vyzvednout může pouze adresát.
ZDARMA 59,00 Kč 79,00 Kč
Obyčejné psaní
Doručení zpravidla následující pracovní den, ale může trvat déle. Pouze pro zaslání vzorků a katalogů. Při tomto způsobu dopravy je nutné provést platbu předem. Sledování zásilky ani podací číslo není při tomto způsobu dopravy k dispozici.
ZDARMA 40,00 Kč 40,00 Kč
Zásilkovna výdejní místa - do 2 kg!
Doručení následující pracovní den. Uložení na výdejním místě, kód k vyzvednutí obdržíte v SMS. Vyzvednout může každý, kdo zná kód.
ZDARMA 79,00 Kč 99,00 Kč
Zásilkovna doručení na adresu - do 5 kg!
Doručení následující pracovní den. Možnost přesměrovat zásilku na výdejní místo. Převzít může pouze adresát.
ZDARMA 99,00 Kč 119,00 Kč
Způsoby platby
Předem - platební kartou
Platba skrze zabezpečenou platební bránu ČSOB.
ZDARMA
Předem - převodem
Platební údaje dorazí v SMS a e-mailem.
ZDARMA
Při převzetí - dobírkou v hotovosti
Platba pouze hotově, není možno platit kartou. Nejedná se o zpětnou platbu na fakturu!
50,00 Kč
Záloha za katalog zdarma
Katalog ZDARMA ke každé objednávce je podmíněn úhradou vratné zálohy. Výše zálohy je uvedena v nákupním košíku. Tato záloha Vám bude následně vrácena v příští objednávce nad 500,- Kč, kterou je nutné zadat do 60 dní od objedávky, ve které jste zálohu uhradili. Při pozdějším zadání objednávky záloha propadne. Záloha je vázána na telefonní číslo, v objednávce tedy prosím vždy pečlivě zadejte stejné.